Visual Debugger (1.0.0-alpha10) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: List
he: רשימה

en: File path
he: נתיב לקובץ

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Filters
he: מסננים
