Visual Debugger (1.0.0-alpha10) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: List
hr: Popis

en: File path
hr: Putanja datoteke

en: Selected
hr: Odabrano

en: Filters
hr: Prečistači
