Visual Debugger (1.0.0-alpha10) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Selected
kn: ಆರಿಸಲಾದ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)
