Visual Debugger (1.0.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: List
fa: فهرست

en: File path
fa: مسیر فایل

en: Selected
fa: انتخاب شده

en: Aggregate
fa: انبوه
