Visual Debugger (1.0.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: List
pt: Lista

en: File path
pt: Caminho do arquivo

en: Selected
pt: Selecionado

en: Example
pt: Exemplo

en: Folder path
pt: Caminho da pasta

en: Aggregate
pt: Agregar

en: Copy to clipboard
pt: Copiar para a área de transferência (clipboard)
