Visual Debugger (1.0.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: List
ro: Listă

en: File path
ro: Cale fișier

en: Selected
ro: Selectat

en: Example
ro: Exemplu

en: Aggregate
ro: Agreghează
