Visual Debugger (1.0.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: List
tr: Liste

en: File path
tr: Dosya yolu

en: Selected
tr: Seçili

en: Example
tr: Örnek

en: Aggregate
tr: Topla

en: Copy to clipboard
tr: Panoya kopyala
