Visual Debugger (1.0.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: List
cs: Seznam

en: File path
cs: Cesta souboru

en: Selected
cs: Vybráno

en: Example
cs: Příklad

en: Aggregate
cs: Agregovat
