Visual Debugger (1.0.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: List
ca: Llistat

en: File path
ca: Camí del fitxer

en: Selected
ca: Seleccionat

en: Example
ca: Exemple

en: Folder path
ca: Camí de la carpeta

en: Aggregate
ca: Agrega
