Visual Debugger (1.0.0-alpha6) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: List
da: Vis

en: File path
da: Filsti

en: Selected
da: Valgt

en: Example
da: Eksempel

en: Folder path
da: Mappesti

en: Aggregate
da: Aggregér
