Visual Debugger (1.0.0-alpha6) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: List
it: Elenco

en: File path
it: Percorso del file

en: Selected
it: Selezionato

en: Example
it: Esempio

en: Folder path
it: Percorso della cartella

en: Aggregate
it: Aggrega
