Visual Debugger (1.0.0-alpha6) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: List
nl: Lijst

en: File path
nl: Bestandspad

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Aggregate
nl: Samenvoegen

en: Copy to clipboard
nl: Kopieer naar klembord

en: Optional description.
nl: Optionele beschrijving.
