Visual Debugger (1.0.0-alpha6) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: List
vi: Danh sách

en: File path
vi: Đường dẫn tập tin

en: Selected
vi: Được chọn

en: Example
vi: Ví dụ

en: Folder path
vi: Đường dẫn thư mục
