Visual Debugger (1.0.0-alpha7) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: List
oc: Listar

en: Selected
oc: Seleccionat

en: Example
oc: Exemple

en: Aggregate
oc: Agregar
