Visual Debugger (1.0.0-alpha8) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: List
es: Listado

en: File path
es: Ruta de archivos

en: Selected
es: Seleccionado

en: Example
es: Ejemplo

en: Folder path
es: Ruta de directorio

en: Aggregate
es: Añadir

en: Copy to clipboard
es: Copiar al portapapeles
