Visual Debugger (1.0.0-alpha8) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: List
fi: Lista

en: File path
fi: Tiedostopolku

en: Selected
fi: Valittu

en: Example
fi: Esimerkki

en: Aggregate
fi: Aggregoi

en: Copy to clipboard
fi: Kopioi leikepöydälle
