Visual Debugger (1.0.0-alpha8) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: List
uk: Список

en: File path
uk: Шлях до файла

en: Selected
uk: Вибране

en: Example
uk: Приклад

en: Folder path
uk: Шлях папки

en: Aggregate
uk: Збирати

en: Not available.
uk: Не доступне.

en: Copy to clipboard
uk: Скопіювати у буфер

en: Object Type
uk: Тип об'єкта

en: File Path
uk: Шлях файлу
