Visual Debugger (1.0.0-alpha9) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: File path
bo: ཡིག་ཆའི་འགྲོ་ལམ།

en: Selected
bo: བདམས་ཟིན་པ

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།
