Visual Debugger (1.0.0-alpha9) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: List
el: Λίστα

en: File path
el: Διαδρομή αρχείου

en: Selected
el: Επιλεγμένο

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Filters
el: Φίλτρα
