Visual Debugger (1.0.0-alpha9) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: List
hu: Lista

en: File path
hu: Fájlútvonal

en: Selected
hu: Kiválasztott

en: Example
hu: Példa

en: Filters
hu: Szűrők

en: Folder path
hu: Könyvtárútvonal

en: Not available.
hu: Nem áll rendelkezésre.
