Visual Debugger (1.0.0-alpha9) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Development
ja: 開発

en: List
ja: リスト

en: File path
ja: ファイルパス

en: Selected
ja: 選択済み

en: Example
ja: 例

en: Filters
ja: フィルター
