Visual Debugger (1.0.0-alpha9) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: List
lt: Sąrašas

en: File path
lt: Failo kelias

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Filters
lt: Filtrai
