Visual Debugger (1.0.0-alpha9) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: List
ru: Список

en: File path
ru: Путь к файлу

en: Selected
ru: Выбрано

en: Example
ru: Пример

en: Filters
ru: Фильтры

en: Folder path
ru: Путь к папке
