Visual Debugger (1.0.0-alpha9) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: List
sk: Zoznam

en: File path
sk: Cesta súboru

en: Selected
sk: Zvolené

en: Example
sk: Príklad

en: Filters
sk: Filtre

en: Folder path
sk: Cesta k priečinku
