Visual Debugger (1.0.0-alpha11) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: List
eu: Zerrenda

en: File path
eu: Fitxategiaren bide-izena

en: Selected
eu: Hautatuta

en: Example
eu: Adibide

en: Filters
eu: Iragazkiak
