Visual Debugger (1.0.0-alpha11) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: List
lv: Saraksts

en: File path
lv: Faila ceļš

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Example
lv: Piemērs

en: Filters
lv: Filtri
