Visual Website Optimizer (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
ka: აჩვენე ყველა გვერდზე ჩამოთვლილის გარდა.

en: Show on only the listed pages.
ka: აჩვენე მხოლოდ ჩამოთვლილ გვერდებზე.

en: Pages
ka: გვერდები

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Roles
ka: როლები

en: Page specific visibility settings
ka: გვერდის სპეციფიკური ხილვადობის პარამეტრები
