Visual Website Optimizer (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: True
az: Həqiqət

en: Statistics
az: Statistika

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: or
az: və ya

en: Custom URL
az: Fərdi URL
