Visual Website Optimizer (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
ro: Afişează pe toate paginile exceptând paginile selectate.

en: Show on only the listed pages.
ro: Afişează numai pe paginile selectate.

en: Pages
ro: Pagini

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Settings
ro: Setări

en: True
ro: Adevărat

en: Statistics
ro: Statistici

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Roles
ro: Roluri

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
ro: Indică dacă următorul cod PHP întoarce <code>TRUE</code> (mod-PHP, numai pentru experţi).

en: Visibility settings
ro: Setări vizibilitate

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ro: Introdu câte o pagină pe rând, sub formă de căi de acces Drupal. Caracterul '*' este universal. Exemple de căi sunt '%blog' pentru pagina de blog şi %blog-wildcard pentru fiecare blog personal. %front este prima pagină.

en: or
ro: sau

en: Role specific visibility settings
ro: Setări de vizibilitate specifice rolului

en: User specific visibility settings
ro: Setări de vizibilitate specifice utilizatorului

en: Page specific visibility settings
ro: Setări de vizibilitate specifice paginii

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
ro: Dacă a fost ales modul PHP, introdu cod PHP intre %php. Reţine că executarea de cod PHP incorect poate duce la năruirea întregului sit Drupal.

en: Account
ro: Cont

en: Custom URL
ro: URL personalizat
