Visual Website Optimizer (8.x-1.5) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Settings
os: Амонæнтæ
