Visualization Charts (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: Manage form display
lt: Valdyti formos atvaizdavimą
