Visualization Charts (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Custom
sv: Anpassad

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Manage fields
sv: Hantera fält

en: Manage display
sv: Hantera visning

en: Manage form display
sv: Hantera formulärsvisning
