Visualization Charts (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: About
ca: Detalls

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

en: Manage form display
ca: Gestiona la presentació del formulari
