Visualization Charts (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Changed
ja: 変更済

en: Manage fields
ja: フィールドの管理

en: About
ja: アバウト

en: Manage display
ja: 表示管理

en: Manage form display
ja: フォームの表示管理
