Visualization Charts (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: About
nl: Over

en: Manage display
nl: Weergave beheren

en: Manage form display
nl: Formulierweergave beheren
