Visualization Charts (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Manage fields
fi: Hallitse kenttiä

en: About
fi: Tietoja

en: Manage display
fi: Ylläpidä näkymää

en: Manage form display
fi: Hallitse lomakkeen esitystapaa
