Visualization Charts (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: About
he: אודות

en: Manage display
he: ניהול תצוגה

en: Manage form display
he: ניהול טופס העריכה
