Visualization Charts (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Authored on
ru: Создан в

en: Changed
ru: Изменение

en: Manage fields
ru: Управление полями

en: About
ru: Информация

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.

en: Manage display
ru: Управление отображением

en: Manage form display
ru: Управление отображением формы
