Visualization Charts (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Author
es: Autor

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Changed
es: Modificado

en: Manage fields
es: Administrar campos

en: About
es: Acerca de

en: Manage display
es: Gestionar presentación

en: Manage form display
es: Administrar la visualización del formulario
