Visualization Charts (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: About
ps: په اړه
