Visualization Charts (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Manage display
eu: Aurkezpena kudeatu
