Visualization Charts (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: About
my: အကြောင်း
