Visualization Charts (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: About
pl: O stronie

en: Manage display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem

en: Manage form display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem formularza
