Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.6) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Images
ar: الصور

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Font size
ar: حجم الخط

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
