Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.6) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Images
eu: Irudiak

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
