Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.7) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Font size
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಗಾತ್ರ
