Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.7) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Images
sl: Slike

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Navigation
sl: Navigacija
