Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.8) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Images
da: Billeder

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Font size
da: Skriftstørrelse

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar second
da: Anden sidebar
