Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.8) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Images
ru: Изображения

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Navigation
ru: Навигация

en: Font size
ru: Размер шрифта

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: Can not create directory!
ru: Невозможно создать директорию

en: Can not create custom.css file!
ru: Невозможно создать файл custom.css

en: Can not get public files path!
ru: Невозможно получить путь к директории публичных файлов

en: Site colors
ru: Цвета сайта

en: Kerning
ru: Кернинг
