Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.9) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
